بازی غذا را سرخ کردن Fraz 2. بازی آنلاین، مجانی است.

رایگان بازی های آنلاین

بخش اول از این بازی غذا را سرخ کردن Fraz تبدیل شده است چنان محبوب است که این ایده از عاقبت، آن یک موضوع از زمان بود. شخصیت از بازی غذا را سرخ کردن Fraz 2 تغییر نکرده است، حفظ ظاهر و لبخند مثبت است.

© gam9.com - بازی آنلاین رایگان غذا را سرخ کردن Fraz 2 () دانلود بازی بازی فلش غذا را سرخ کردن Fraz 2. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند غذا را سرخ کردن Fraz 2 و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی غذا را سرخ کردن Fraz 2 حاضر


بخش اول از این بازی غذا را سرخ کردن Fraz تبدیل شده است چنان محبوب است که این ایده از عاقبت، آن یک موضوع از زمان بود. شخصیت از بازی غذا را سرخ کردن Fraz 2 تغییر نکرده است، حفظ ظاهر و لبخند مثبت است. در حال حاضر او خواهد ماجراهای جدید روبرو هستند. در ابتدای بازی شما یک نقشه از بالا 25 سطح داده می شود. هدف از هر سطح است که جمع آوری کلید، به عنوان جاده توپ کمی دوستانه دیدار خواهد کرد و وظیفه شما این است که آنها را به حرکت به یک مکان امن. در راه به جمع آوری اقلام به عنوان چرخ zubchastyh، اما سعی کنید برای جلوگیری از موانع در قالب تله، نوسانی محور، خارپشت. برای حرکت شخصیت با استفاده از کلید های arrow. برای حرکت بین پرش سطح سیستم عامل برای پرندگان سبز کم است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 8764
غذا را سرخ کردن Fraz 2 ( رای71, امتیاز ثانویه: 4.39/5)
0%

بازی مشابه