بازی سرخ کردن Fraz 3. بازی آنلاین، مجانی است.

رایگان بازی های آنلاین

شخصیت از بازی های آنلاین را سرخ کردن Fraz 3 می رود در جستجوی ماجراهای جدید جاده پری جنگل ها و دنیای زیر آب. استفاده از کلید های arrow به کنترل قهرمان.

© gam9.com - بازی آنلاین رایگان سرخ کردن Fraz 3 () دانلود بازی بازی فلش سرخ کردن Fraz 3. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند سرخ کردن Fraz 3 و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی سرخ کردن Fraz 3 حاضر


شخصیت از بازی های آنلاین را سرخ کردن Fraz 3 می رود در جستجوی ماجراهای جدید جاده پری جنگل ها و دنیای زیر آب. استفاده از کلید های arrow به کنترل قهرمان. جمع آوری کلید طلایی برای باز کردن درب، و ارائه frizlov است. مراقب باشید، به عنوان frizly می تواند در Amanita پنهان کردن، شما باید آنها را رها برای پرش روی قارچ. حتی در راه جمع آوری قلب و سکه. دومی را می توان در مکان های غیر منتظره پنهان، برای مثال، در جعبه یا سیاهههای مربوط. جلوگیری از خوشه ها در حال حرکت، Tucek شر باران، کرم، و آجیل، که می اندازد پروتئین بوته با گل و آتش نقاط صورتی. پرش سنجاب می تواند یک سکه دریافت کنید. استفاده از سیب، دست زدن به آنها، قهرمان شتاب است. و کمک جغد حرکت قهرمان به جای حق.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 8969
سرخ کردن Fraz 3 ( رای18, امتیاز ثانویه: 4.06/5)
0%

بازی مشابه